Team GreenGate

Stjóri & Eigari

Stjóri & Eigari

Fríðun Jacobsen 

fridun@greengate.fo

Bókhald

Bókhald

Sólfríð Hansen 

solfrid@greengate.fo

Verkætlanarleiðari - Ferðamannaskip & VIP

Verkætlanarleiðari - Ferðamannaskip & VIP

Hilda Thomsen

hilda@greengate.fo

Verkætlanarleiðari - Toymismenning & Tiltøk

Verkætlanarleiðari - Toymismenning & Tiltøk

Edward Ingebrigtsen Leo

edward@greengate.fo

Sølustjóri

Sølustjóri

Mathea Olsen

mathea@greengate.fo

Menningarleiðari & Webmaster

Menningarleiðari & Webmaster

Kamilla Benzon 

kamilla@greengate.fo

Sølu- og Ferðaráðgevi

Sølu- og Ferðaráðgevi

Sólja Heðinsdóttir Poulsen

solja@greengate.fo

Marknaðarstjóri & Eigari

Marknaðarstjóri & Eigari

Marni Hjallnafoss

marni@greengate.fo

Sølu- og Ferðaráðgevi (í farloyvi)

Sølu- og Ferðaráðgevi (í farloyvi)

Angeli Guðjonsson 

angeli@greengate.fo